Blisko 40.000 restauracji na świecie
Koszt inwestycji od 120.000 €
 alt
 alt

FAQ

Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące franczyzy Subway® w Polsce.

Koszt licencji franczyzy Subway® wynosi 7 500 euro.

Łączna wartość inwestycji w Polsce w zależności od lokalizacji szacowana jest na od 120 000 euro.

Od chwili, gdy restauracja zostanie otwarta, będziesz płacił opłatę licencyjną w wysokości 8% sprzedaży netto. Po naszej stronie leży rozwój marki Subway®. Niezmiennie pracujemy nad kreowaniem nowych produktów, optymalizacją procesów, wymyślaniem nowych wystrojów wnętrz. Dodatkowo 4,5% sprzedaży netto jest odprowadzane do krajowego budżetu marketingowego. Celem naszych kampanii reklamowych jest wspomaganie opłacalnej sprzedaży dla franczyzobiorców Subway.

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu. Będziesz częścią prawie 21 000 franczyzobiorców Subway®, którzy podzielają twojego ducha przedsiębiorczości.
Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajduje się tutaj.

Oczywiście. Wszyscy nasi nowi franczyzobiorcy uczestniczą w dwutygodniowym szkoleniu w jednym z naszych specjalistycznych ośrodków szkoleniowych. W Europie mamy ośrodki w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Po zakończeniu szkolenia, franczyzobiorca otrzymuje bieżące wsparcie, m.in. szkolenia e-learningowe, biuletyny informacyjne i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę:  https://www.wlasnysubway.pl/skontaktuj-sie-ze-specjalistami-z-subwaya/

Po otrzymaniu statusu franczyzobiorcy nasz zespół ds. wyboru lokalizacji udzieli Ci informacji na temat procesu wyboru lokalizacji i sposobu ich znajdowania. Twój lokalny agent ds. rozwoju wyda zalecenie, czy dana lokalizacja jest odpowiednia. Następnie przedstawiciel terenowy wynegocjuje z Tobą jak najlepsze warunki najmu.

Nasz zespół projektantów przygotuje dla Ciebie szczegółowe projekty, które nie tylko spełniają nasze wymagania, ale także zapewnią piękną i funkcjonalną restaurację. Następnie franczyzobiorca zatrudnia lokalnego wykonawcę.

Czas otwarcia restauracji Subway® zależny jest od wielu czynników. Najczęściej jest to okres od 2 do 12 miesięcy.

Agenci ds. rozwoju to brokerzy franczyzowi przypisani do obszarów geograficznych. Nadzorują oni sprzedaż franczyzową, wybór lokalizacji, szkolenia i pomoc operacyjną dla franczyzobiorców. Agenci ds. rozwoju wydają również zalecenia dotyczące tego, czy potencjalny franczyzobiorca na ich terytorium powinien otrzymać franczyzę.

Na świecie jest więcej restauracji Subway® niż jakiejkolwiek innej sieci restauracji, co czyni nas liderem w globalnym rozwoju branży restauracji szybkiej obsługi. Zapoznaj się z pełną listą krajów, w których znajdują się nasze restauracje. Zobacz listę restauracji Subway na świecie.

Cały czas rozwijamy franczyzę Subway®, dzięki czemu ciągle pojawiają się nowe możliwości. Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest pierwszym krokiem w procesie poznawania tych szans. W celu uzyskania dalszych informacji na temat interesującego Państwa obszaru prosimy o kontakt z przedstawicielem ds. rozwoju działalności gospodarczej.

Materiały informacyjne

Wypełnij formularz, wyślij go i odbierz dokumenty o franczyzie Subwaya

Aby jeszcze bardziej ulepszyć naszą stronę internetową dla wszystkich miłośników subów, chcielibyśmy zapisać pliki cookie na Twoim urządzeniu. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce dotyczącej plików cookie.

Polityka Prywatności