Blisko 40.000 restauracji na świecie
Koszt inwestycji od 120.000 €
 alt
 alt

Korzyści

Doskonała synergia produktu, marki, systemu oraz zespołu wyróżnia system franczyzowy Subway® i sprawia, że jego wybór zawsze będzie gwarantem Twojego sukcesu. Kompozycja odpowiednich cech — podobnie jak w przypadku naszych sandwiczy — tworzy idealną całość.

Ulubiony produkt

Nasze sandwicze są tak indywidualne jak apetyty klientów: duże, małe, ostre lub z małą zawartością tłuszczu. Możliwości są nieograniczone. Klucz to odpowiedni balans między przystępnością, zdrowym stylem odżywiania a przyjemnością — to dzięki nim nasze sandwicze są doskonałe na każdą okazję: w podróży, na spotkaniu biznesowym czy w gronie rodzinnym.

Marka znana wszystkim

Zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych rankingach Subway® niezmiennie plasuje się pomiędzy znanymi i lubianymi markami branży. Sześć liter naszego logo reprezentuje świeże sandwicze wysokiej jakości. Franczyza Subway jest międzynarodowym liderem pod względem liczby restauracji. W styczniu 2018 r. stanowiła numer jeden na świecie wśród restauracji szybkiej obsługi pod względem liczby lokalizacji.

Subway Sandwiche
Subway Sandwiche

System pełen możliwości

Jako franczyzobiorca Subwaya® będziesz mógł skorzystać z zalet sprawdzonego systemu. Przystępny proces okaże się dla Ciebie nieocenionym wsparciem w prowadzeniu restauracji.

System Subway:

• jest jasny i prosty, a jednocześnie oferuje najbardziej indywidualny sposób zamówień
na świecie,
• oferuje elastyczność w doborze lokalizacji,
• wymaga niewielu narzędzi, dzięki czemu ogranicza koszty prowadzenia.

Wsparcie, na którym możesz polegać

Każda z 42 500 restauracji Subway® należy do franczyzobiorców. Liczby mówią same za siebie: mamy ponad 21 000 przedsiębiorców, którzy współtworzą światową markę Subway.

Podstawa sukcesu to zaufanie, szczerość i wzajemne wsparcie. W Europie działa sześć biur regionalnych oraz ponad 90 agentów ds. rozwoju wraz z zespołami służącymi pomocą i radą w drodze do zostania franczyzobiorcą. Lokalne Biuro ds. Rozwoju zapewnia ciągłe wsparcie i opiekę tym, którzy otworzą swoją restaurację. Struktura franczyzowa Subwaya pozwala stać się niezależnym przedsiębiorcą i jednocześnie czerpać z doświadczeń profesjonalnego zespołu. Franczyza Subway to system, który się opłaca. Dowolna liczba lokalizacji oraz wysoka popularność produktów Subway otworzą przed Tobą drogę do przyszłości pełnej sukcesów.

Materiały informacyjne

Wypełnij formularz, wyślij go i odbierz dokumenty o franczyzie Subwaya

Aby jeszcze bardziej ulepszyć naszą stronę internetową dla wszystkich miłośników subów, chcielibyśmy zapisać pliki cookie na Twoim urządzeniu. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce dotyczącej plików cookie.

Polityka Prywatności