Blisko 40.000 restauracji na świecie
Koszt inwestycji od 120.000 €
 alt

Czytasz bloga o franczyzie Subway

Subway na XVII Targach Franczyzy 2019 – poznaj nas od kuchni!

Subway na XVII Targach Franczyzy 2019 – poznaj nas od kuchni!

 

W dniach 17-19 października 2019 roku w Warszawie odbędą się Targi Franczyzy – największe w Europie Środkowo – Wschodniej i drugie w Europie po targach w Paryżu. Podczas tegorocznego wydarzenia na stoisku 4.08 zaprezentuje się Subway® – największa na świecie sieć restauracji.

Wydarzenie cieszy się też dużym zainteresowaniem po stronie osób szukających pomysłu na własny biznes. W ubiegłym roku liczba przedsiębiorców zainteresowanych działalnością pod znaną marką wyniosła ok. 7 tys. Dzięki Targom Franczyzy osoby szukające pomysłu na własny biznes mogą spotkać się z przedstawicielami marki Subway, poznać zasady inwestycji w biznes i zasady współpracy franczyzowej.

Franczyza od lat jest istotną gałęzią biznesu w Polsce, która ciągle się rozwija. Stanowi podstawę działania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie punktów licencyjnych, które funkcjonują w ramach sieci franczyzowych jest w Polsce ponad 79 000.

Adresatami Targów Franczyzy są przedsiębiorcy, właściciele firm, osoby, które planują założyć własną firmę i poszukujące ciekawych oraz sprawdzonych pomysłów na biznes. Targi pomysłów na biznes w Warszawie stanowią też ważny element promocji Polski na europejskim rynku franczyzy. Jest też ważnym wydarzeniem w polskim biznesie i okazją do spotkania przedsiębiorców oraz menedżerów firm franczyzowych.

XVII Targi Franczyza 2019 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 17-19 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota). www.franczyza.pl

Materiały informacyjne

Wypełnij formularz, wyślij go i odbierz dokumenty o franczyzie Subwaya

Aby jeszcze bardziej ulepszyć naszą stronę internetową dla wszystkich miłośników subów, chcielibyśmy zapisać pliki cookie na Twoim urządzeniu. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce dotyczącej plików cookie.

Polityka Prywatności