Blisko 40.000 restauracji na świecie
Koszt inwestycji od 120.000 €
 alt

Czytasz bloga o franczyzie Subway

SUBWAY® OGŁASZA NOWE MENU W POLSCE

SUBWAY® OGŁASZA NOWE MENU W POLSCE

 

To największa zmiana w ofercie marki od niemal 20 lat jej obecności na polskim rynku. Nowe menu restauracji Subway® zadba o to, by wrażenia klientów były jeszcze bardziej pozytywne. To idealny moment, aby do niej dołączyć do sieci – aby uzyskać więcej szczegółów wystarczy zgłosić się przy pomocy formularza kontaktowego.

Subway® wdrożył gamę ponad 20 nowych i ulepszonych składników tworzących rozmaite pozycje w menu. Wszystko po to, aby zapewnić swoim gościom jeszcze większy wybór smaków. Zmiany ogłoszone pod koniec sierpnia zbiegają się z rocznicą powstania marki. W restauracjach pojawiła się jednocześnie nowa Stacja smaku, ulokowana na ostatnim odcinku lady, przy której składane są zamówienia. To właśnie tam klienci będą mogli wybrać spomiędzy rozmaitych dodatków, będących kropką nad i w stworzonych przez nich kompozycjach – zarówno sandwiczy, sałatek, jak i wrapów.

– Zawsze sięgamy do naszego dziedzictwa, kiedy pracujemy nad pogłębianiem doświadczeń naszych klientów. W Subway® każdy może skomponować sandwicza tak, jak lubi najbardziej, a nowa Stacja smaku rozwinie tę możliwość – mówi Martin Princ, Country director w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W nowej Strefie smaku, choć niewielkiej, klienci mogą wybierać spośród 12 sosów, próbując spośród nich m.in. nowego Słodkiego chili, sosu czosnkowego (wegańskiego) i winegretu lub popularnej Pełnoziarnistej musztardy miodowej lub Hickory BBQ z ulepszonymi recepturami. Sandwicz wypełniony nadzieniem bez dodatkowych kosztów można wzbogacić o sześć dodatków, do wyboru są m.in. nowa, chrupiąca i pikantna prażona cebulka, płatki chili lub dobrze znane papryczki Jalapeño.

Menu pomocne podczas podejmowania decyzji

Marka skorzystała z okazji, aby odmienić doświadczenia gości, nie tylko w zakresie składników, ale także formy nowego menu.

– Po raz pierwszy od dwóch dekad polskie restauracje otrzymały menu specjalnie opracowane dla regionu. Łatwiejsza nawigacja i wzbudzające apetyt wizualizacje były priorytetem dla jego projektantów – mówi Milan Obetko, Head of Marketing w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który znalazł się w centrum tworzenia nowego menu. – To było nie lada wyzwanie, by odmienić to, z czym Subway był związany od lat. Bardzo ekscytujące wyzwanie! – dodaje.

Menu obejmuje nowe sandwicze, trzy nowe, bogate w białko sałatki, zupełnie nową ofertę przekąsek – i jak to niezmiennie w Subway® – rozbudowaną ofertę warzyw. Goście mogą przygotować swojego sandwicza na trzech nowych rodzajach pieczywa, w tym bezglutenowym*, wypiekanym w odpowiedzi na potrzeby klientów będących na diecie wyłączającej gluten. Przekąski są nowością w ofercie w Polsce, a Subway® chce zaspokajać apetyty pożywnym chlebkiem muesli wypełnionym kremowym serkiem, quesadillą z kurczakiem lub warzywami oraz małą sałatką jako uniwersalnym dodatkiem, doskonale komponującym się z pozostałymi pozycjami w menu.

Krok w przyszłość

To kluczowa zmiana menu marki w ciągu minionych dwóch dekad. W planach największej sieci restauracji na świecie są jednak kolejne, częstsze modyfikacje. – Chcemy zainteresować naszych klientów poszerzonymi możliwościami wyboru, które tym razem zostaną z nimi na dłużej. Odwiedzający powinni mieć szansę na złożenie takiego samego zamówienia podczas kolejnej wizyty, ale jednocześnie mieć na tyle szeroką ofertę, aby je urozmaicić. Naszym celem niezmiennie pozostaje zadowolenie gości, którzy odwiedzając nas ponownie, odkrywają naszą gamę nowości – podsumowuje Martin Princ.

*Chleb bezglutenowy Subway® jest produkowany w zakładzie bezglutenowym i oddzielnie pakowany, ale może mieć kontakt z glutenem w środowisku operacyjnym.

Materiały informacyjne

Wypełnij formularz, wyślij go i odbierz dokumenty o franczyzie Subwaya

Aby jeszcze bardziej ulepszyć naszą stronę internetową dla wszystkich miłośników subów, chcielibyśmy zapisać pliki cookie na Twoim urządzeniu. Szczegóły można znaleźć w naszej polityce dotyczącej plików cookie.

Polityka Prywatności